Výzkum a vývoj

Kdo jsme Historie Výzkum a vývoj Novinky Sponzoring Originální výbava


Na konci roku 2013 bylo v Yongin City (Jigok-Dong, Giheung-Gu), v blízkosti hlavního města Jižní Koreje, Soulu, otevřeno nové výzkumné a vývojové středisko pneumatik Kumho. Nové výzkumné a vývojové středisko bylo postaveno na celkové ploše 35 km2 - celková užitná plocha výzkumného a testovacího centra pokrývá téměř 23 km2. Přibližně 600 domácích a zahraničních odborníků v současné době pracuje s nejmodernějšími počítači, inovativním testovacím zařízením, nástroji pro chemickou analýzu atd. na vývoji nejnovějších produktů a technologií!

Toto otevření ukazuje ambiciózní plány společnosti Kumho Tyre na růst v příštích několika letech - do roku 2018 zde bylo vyvinuto mnoho nových produktů, které byly celosvětově uváděny na trh! Současně bude nové technologické centrum propojeno s vývojovými středisky Kumho, které se nacházejí mimo Koreu ve Spojených státech (Akron), Evropě (Walldorf-Mörfelden) a Číně (Tianjin). V Koreji také existuje velmi úzká spolupráce s dalším vývojovým střediskem v centrále v Gwangju, které bude v budoucnu odpovědné za trvalé hodnocení a sledování kvality hotových výrobků jako tzv. Performance center.

Oblast Yongin City je domovem nejen nového technologického centra Kumho, ale také vývojových center Hyundai Kia, Hyundai Mobis nebo Renault Samsung. Vzhledem k blízkosti závodní dráhy Everland a další zkušební dráhy, je tato poloha ideální pro výzkumné a vývojové projekty v automobilovém průmyslu – v blízké budoucnosti se plánují další sídla renomovaných společností.

Evropské vývojové centrum Kumho Europaen Technical Centre (KETC) se nachází v Mörfelden-Walldorf (Rhein-Main-Area). Kromě plně vybavené dílny má vývojové středisko také nejmodernější vybavení pro měření a analýzu různých údajů o pneumatikách a různá zařízení pro přípravu zkušebních vozidel. Koordinace trvale používaných zkušebních drah v Idiadě (Španělsko), v Papenburgu (ATP Automotive Testing Papenburg GmbH) a ve finském Ivalo (Testworld) je rovněž řízena Evropským rozvojovým střediskem. Kumho Tyre je také členem Industriepool Nürburgring, aby smělo pro testování pneumatik používat i legendární závodiště v oblasti Eifel.