O společnosti

Kdo jsme Historie Výzkum a vývoj Novinky Sponzoring Originální výbava

Kdo jsme


Společnost Kumho Tyre Company se sídlem v Soulu byla založena v roce 1960 a dnes je, s více než 60 miliony prodaných pneumatik a ročním obratem přes dvě miliardy euro, jedním z předních světových výrobců pneumatik.

Kumho, s více než 10 000 zaměstnanci na celém světě, vyvíjí, vyrábí a distribuuje hlavně pneumatiky pro osobní, dodávkové a nákladní automobily.

Jako globální hráč má Kumho výrobní zařízení v Koreji, Vietnamu, Číně a USA. Kromě toho má Kumho výzkumná a vývojová centra v Koreji, Číně, Evropě a Severní Americe.

Pneumatiky Kumho jsou součástí originálního vybavení vozů po celém světě, mimo jiné i prémiových výrobců Mercedes-Benz, BMW, Volkswagen a korejských výrobců Hyundai a Kia.

Kumho podporoval, jako oficiální partner pro pneumatiky, řadu tradičních klubů v nejlepších evropských ligách! Kromě Schalke 04, Hertha BSC a Hamburger SV v Bundesliga Kumho dříve podporoval i anglické kluby v Premier League jako Manchester United a Tottenham Hotspur a Olympique Lyon ve francouzské Ligue 1.

Pro více informací navštivte naši facebookovou stránku: www.facebook.com/kumhotyrecz/